Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Szanowni Państwo, w tym roku szkolnym ze względu na pandemię musimy zmienić formułę rozpoczęcia roku szkolnego. Spotykamy się 1 września 2020. O wyznaczonych godzinach zapraszamy dzieci i młodzież w przypisane miejsca. Uprzejmie prosimy o punktualne przybycie. Na dzieci będą oczekiwali wychowawcy.
Godzina 8:00
Klasy 1, 2, 3- uczniowie zbierają się na parkingu, zachowując dystans społeczny 1,5m, czekając na wychowawców.
Godzina 10:00
Klasy 4a, 4b, 5, 6, 7, 8 – uczniowie zbierają się na parkingu, zachowując dystans społeczny 1,5m, czekając na wychowawców.
Jeśli pogoda na to pozwoli rozpoczęcie roku szkolnego dla każdej z grup rozpocznie się Msza Św na boisku szkolnym, następnie krótkim apelem, po którym uczniowie rozejdą się w kolejności do klas. W sytuacji, gdy nie będzie takiej możliwości, uczniowie rozejdą się od razu z wychowawcami do klas.

Joanna Komorowska
Dyrektor Szkoły

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.