Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Słodkości na listopadowe szarości – czyli kiermasz słodkości

W poniedziałek 27 listopada odbył się kiermasz – “Słodkości na listopadowe szarośc🍰🍬. Akcję drugi rok z rzędu zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.🍭🍭 Celem było zebranie kolejncyh środków na zakup wygodnych siedzisk, które zostaną umieszczone na górnym korytarzu. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali różnorodne słodkości – babeczki, ciastka, rurki, pierniczki, galaretki, ciasta, lizaki. Za słodkości, sprzedawane na wszystkich przerwach zebrano kwotę 806 złotych i 52 groszy. 🍭🍭
Dziękujemy za zaangażowanie.
(Barbara Hebda, opiekun Samorządu Uczniowskiego)
 
 

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.