Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

SPEKTAKL W TEATRZE GROTESKA

Dnia 29 września, klasy 1-3 oglądały spektakl w Teatrze Groteska pt.: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Przedstawienie powstało na podstawie popularnej książki dla dzieci autorstwa Justyny Bednarek, która jest także na liście lektur szkolnych. Jest to zabawna historia skarpetek, które uciekły podczas prania i rozpoczęły nowe życie, pełne niecodziennych zdarzeń i wzbudzających śmiech sytuacji. Każda z nich miała inny pomysł na siebie i wybrała inną drogę. Spektakl wywarł na uczniach duże wrażenie o czym świadczyły rozmowy prowadzone przez dzieci tuż po zakończeniu spektaklu. (K. Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.