“STOP hałasowi, nakręć się na ciszę”- konkurs rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno-literacki  dla klas 1-3 pt. „Hałasowi powiedz STOP, nakręć się na ciszę” został rozstrzygnięty. Do konkursu wpłynęło 8 ciekawych prac. Celem konkursu było podniesienie świadomości wiedzy na temat szkodliwego wpływu hałasu na zdrowie. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Celina Góral kl. 2
II miejsce: Nina Świętanowska kl. 2
III miejsce: Anna Cyganik kl. 1
Wyróżnienia: Beata Brzyszczyk kl. 2, Małgorzata Kołacz kl. 2, Patrycja Pióro kl. 2

Dyplomy dla uczestników oraz nagrody dla zwycięzców i wyróżnienia do odbioru w sekretariacie szkoły z zachowaniem obowiązujących wymogów sanitarnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.