Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Światowy Dzień Książki

Z okazji Światowego Dnia Książki, który obchodzimy 23 kwietnia, przedszkolaki  poznały zawody związane z książką oraz etapy jej powstawania. Misie miały także okazję wczuć się w rolę ilustratora podczas projektowania okładek książek. Tego dnia nie zabrakło rozmaitych zabaw ruchowych oraz czasu spędzonego na wspólnym czytaniu książek dla dzieci. 

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.