Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI

23 kwietnia obchodziliśmy  Światowy Dzień Książki. W tym dniu dzieci mogły zobaczyć książki w dwóch  kącikach – ,,Kąciku czytelniczym”, w którym  znajdowały  się książki, które już przeczytaliśmy oraz w ,,Kąciku  bibliotecznym”, gdzie zostały umieszczone  lektury, które zamierzamy przeczytać. Dzieci zapoznały się z zasadami, które należy przestrzegać  czytając książki. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak  otrzymał zakładki. (Marzena Michno)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.