Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Światowy Dzień Książki

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki, jest to wyjątkowe święto dla wszystkich osób, które uwielbiają czytać. W tym dniu przedszkolaki zapoznały się z filmem edukacyjnym pt. ,,Jak powstaje książka?” Przypomnieli sobie jakie są zasady korzystania z książek, a na koniec dnia rodzice Misiów przeczytali swoim dzieciom ulubioną książkę na dobranoc. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.