Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

ŚWIATOWY DZIEŃ OCEANÓW

8 czerwca obchodziliśmy światowy Dzień Oceanów. W tym dniu dzieci po obejrzeniu  filmu zapoznały się  ze zwierzętami, które zamieszkują oceany. Grały w grę, dzięki  której rozpoznawały i nazywały kolory oraz wybrane  zwierzęta żyjące w morzach. Wykonaliśmy eksperyment ,,Ocean w butelce’’. Z masy solnej uformowanej w foremkach wykonaliśmy koniki morsie, kraby i delfinki. (Marzena Michno)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.