Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Światowy Dzień Ziemi

22 kwietnia w grupie Tygryski od rana panował świąteczny i wesoły nastrój. Z okazji Światowego Dnia Ziemi przedszkolaki wraz z wychowawcą założyły stroje z elementem koloru zielonego ☺ Do włączenia się w akcję dzieci zachęciły  także Panią Dyrektor oraz innych nauczycieli i pracowników  szkoły – W Naszej Szkole było dzisiaj Zielono ☺ Ponadto dzieci wykonały piękny plakat o Ziemi, zaśpiewały piosenkę: „Ochroń Ziemię ”, wyrecytowały wiersz A. Widzowskiej „Przyjaciele przyrody”, jak również wykonały swoje EKO-STWORKI i nadały im imiona. Na Koniec wszystkie dzieci złożyły obietnicę, że zawsze będą „PRZYJACIELEM PRZYRODY” (B. Czyżowska)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.