Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Szkoła z Klasą: zakończenie programu i certyfikat dla szkoły

Miło mi poinformować, że ukończyliśmy osiemnastą edycję programu Szkoła z Klasą 2.0 oraz uzyskaliśmy Certyfikat Szkoły z Klasą. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej wzięliśmy szkołę w swoje ręce . Celem przewodnim całorocznych przedsięwzięć było: Szkoła motywuje do nauki, angażuje i rozwija pasje uczniów i nauczycieli. Wszystkim zaangażowanym nauczycielom, uczniom i rodzicom dziękujemy za współpracę w tym trudnym roku. (K. Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.