Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Szkoła z klasą 2.0

W bieżącym roku szkolnym przystąpiliśmy do realizacji programu Szkoła z klasa 2.0.

Wybraliśmy obszar: Pasja do nauki, ponieważ uważamy że uczenie się z pasją jest o wiele bardziej motywujące, ciekawsze i daje dużo satysfakcji uczniom. Od kilku lat dokładamy starań, aby rozwijać zainteresowania i pasje uczniów poprzez stosowanie nowoczesnych technik edukacyjnych. W miarę możliwości doposażamy szkołę w sprzęt multimedialny. Nauczyciele systematycznie podnoszą swoje kompetencje informatyczne, uczestnicząc w różnych formach doskonalenia, stosując zdobyte umiejętności w pracy z uczniami na lekcjach i zajęciach pozalekcyjnych.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.