Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Szkoła z Pasją Pomagania

8 czerwca odbyła się gala finałowa V edycji akcji konkursowej SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA, organizowana przez Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Aż 38 szkół otrzymało certyfikat Szkoły z Pasją Pomagania a wśród nich także nasza szkoła. Szkolne Koło Wolontariatu naszej szkoły zrealizowało wszystkie akcje konkursowe. Dzięki naszej społeczności szkolnej oraz lokalnej, pomocy i wsparciu ks. Proboszcza Krzysztofa Cebuli, parafian, rodziców i uczniów naszej szkoły, akcje nabrały jeszcze większej mocy! Zebrano wiele niezbędnych produktów oraz przekazane zostały środki pieniężne na rzecz podopiecznych hospicjum oraz ich rodzin. Na gali finałowej nasza szkoła otrzymała wyróżnienie za filmik prezentujący organizowane przez naszych cudownych wolontariuszy akcje. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli nasze działania ❤️  Podziękowania również dla Pani Małgorzaty Pietrzak za pomoc w koordynowaniu akcji. 

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Katarzyna Tyrała

https://view.genial.ly/62853baec905ad00125750ec

 

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.