SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w ackję mikołajkową w ramach akcji SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA, organizowaną przez hospicjum dla dzieci Alma Spei. Zebrana kwota to 610 złotych. Prezent został spakowany przez koordynatorki tej acji Nataszę i Kaję przy pomocy Emilki z klasy 6. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za umożliwienie wpłat na konto. Dziękujeamy za transport naszych paczek oraz za pomoc wolontariuszy z klasy 8 oraz uczniów klas 1-8. Dziękujemy rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim dzięki którym przepływ informacji o zbiórce był błyskawiczny. Udało się zebrać większą kwotę niż przewidywano. Dzięki temu mamy możliwość zorganizowania kolejnej zaplanowanej akcji Bożonarodzeniowej jaką jest pomoc socjalna na rzecz podopiecznych Alma Spei. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Katarzyna Tyrała – opiekun szkolnego koła wolontariatu.