Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY

Już trzeci raz z rzędu uczniowie klas IV- VIII wzięli udział w Szklonym Konkursie Kaligraficznym. Za zadanie mieli wykonać prace przedstawiające wskazany teks literacki. Spośród wszystkich uczestników jury w składzie: Małgorzata Skrabalak, Ewa Kulka oraz Joanna Komorowska wybrało pięć najlepszych prac, które reprezentować nas będą na Małopolskim Konkursie Kaligraficznym. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział (M. Skrabalak).

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.