Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

UDZIAŁ W PROJEKCIE #20minutdlaMATEMATYKI

W tym roku Antonki realizują projekt #20minutdlaMATEMATYKI. Głównym celem projektu jest wprowadzenie dzieci w świat matematyki według koncepcji pani prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej. Projekt zakłada, że przedszkolaki będą się uczyć matematyki poprzez manipulację przedmiotami oraz własne doświadczenia. Poniżej przedstawiam fotorelację z dotychczasowych zajęć. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.