Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

UDZIAŁ W VI OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW

W październiku 2020 roku Antonki wzięły udział w VI Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków 2020. W oddziale przedszkolnym organizowaliśmy biegi dla dzieci, także rodzice włączyli się w udział poprzez wspólne spacery z dziećmi i wycieczki rowerowe. Łączny wynik, który uzyskaliśmy to 35 826 m. W ramach maratonu odbyły się zajęcia ruchowe, przedszkolaki zapoznały się z piramidą zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.