Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości – 8 XI 2019

W ostatni piątek uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości. Odświętnie ubrani spotkaliśmy się na tęczowym holu, aby obejrzeć akademię przygotowaną przez klasę czwartą oraz wysłuchać wspaniałych pieśni chóru. Czwartoklasiści dostarczyli nam wielu wzruszeń, zabierając nas w wędrówkę po dziejach historii, od czasów zaborów aż po dzień odzyskania upragnionej wolności. Na zakończenie wspólnie zaśpiewaliśmy ulubione pieśni narodowe. (M. Skrabalak)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.