Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE ,,CUKIERKI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM TYGRYSKI

W poniedziałek 16 października Tygryski brały udział w warsztatach profilaktycznych ,,Cukierki”. Zajęcia prowadziła Pani Kasia razem ze swoją Lamą Anią. Przedszkolaki z uwagą słuchały bajki pt. ,,Cukierki” , brały czynny udział w zabawach ruchowych i plastycznych.
Celem warsztatów było przybliżenie dzieciom podstawowych informacji na temat środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych oraz kształtowanie umiejętności troski o własne bezpieczeństwo w relacjach z innymi.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.