Projekt ,,Poznajemy zawody,”
W ramach projektu gościem w naszym przedszkolu była pani Aleksandra, mamusia Maksia. Nasz gość przybył do nas z wielkim, pluszowym misiem. Dzieci zapoznały się
z stetoskopem, badając swoje serduszka i serduszko misia. Opanowały też trudną umiejętnośc bandażowania. Miś miał zrobiony zastrzyk, założony plasterek na rankę
i sprawdzone gardełko. Wszystkie te zabiegi były wykonane pod czujnym okiem mamusi Maksia. Nasze maluszki były przygotowane do tych zabiegów. Dzieci miały maseczki, rękawiczki i czepki chirurgiczne. Pani Aleksandra nie zapomniała też o uzupełnieniu naszej przedszkolnej apteczki w dodatkowe bandaże i plasterki z opatrunkami. Na zakończenie otrzymaliśmy naklejki ,,Dzielnego Pacjenta”.
Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za wizytę i poświęcony czas. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.