Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

WIZYTA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W ramach projektu ,, Poznajemy zawody” przedszkolaki z grupy ,,Antonki’’ odwiedziły bibliotekę szkolną. Pani bibliotekarka pokazała nam książki, które bardzo nas zaciekawiły. Przedszkolaki zapoznały się z zasadami, jakie obowiązują w bibliotece Dowiedziały się, w jaki sposób można  wypożyczać książki. Wypożyczyliśmy książeczkę o hipopotamie, która zaproponowała nam pani bibliotekarka i zamierzamy ją przeczytać na zajęciach.

 

Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. (Marzena Michno)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.