Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

WIZYTA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W ramach projektu ,, Poznajemy zawody ‘’ 24 lutego przedszkolaki z grupy ,,Antonki’’ odwiedziły bibliotekę szkolną.

Dzieci oglądały  miejsce, gdzie zostało zgromadzonych wiele  ciekawych książek. Dzięki spotkaniu z panią bibliotekarką, przedszkolaki zapoznały się z zasadami jakie obowiązują w bibliotece. Dowiedziały się gdzie mogą szukać książek, których tytuły już znają. W przyszłości odwiedzą  bibliotekę wspólnie z rodzicami i swoim  rodzeństwem. Na zakończenie  spotkania  każdy uczestnik otrzymał pamiątkową zakładkę do książki .   (M.Michno)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.