Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Wycieczka do teatru

16 listopada dzieciaki z naszego przedszkola udały się na wycieczkę do teatru. Przedszkolaki obejrzały spektakl pt. “Wywrócona bajka o Czerwonym Kapturku”. Był to spektakl interaktywny o tematyce ekologicznej. Oglądając przedstawienie dzieciaki nie tylko świetnie się bawiły ale też uświadomiły sobie jak ważne jest dbanie o Naszą Planetę.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.