Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

13 października uczniowie klas ósmej i siódmej odwiedzili stolicę polskich Tatr. Najpierw kolejką linową wjechali na Gubałówkę, skąd podziwiali wspaniałe widoki. Później mogli skorzystać z dodatkowej atrakcji, jaką była zjeżdżalnia grawitacyjna. Następnie w spokojnym tempie ruszyli w kierunku polany Szymoszkowej. Po spacerze na wszystkich czekał zasłużony, pyszny obiad. Ostatnim punktem programu było przejście po Krupówkach połączone z zakupem oscypków, pamiątek i degustacją lodów.

M. Skrabalak

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.