Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Wycieczka edukacyjna pt.: Na straży podwawelskiego grodu”.

Dnia 7 października klasa 3, pojechała do Krakowa na wycieczkę edukacyjną, w ramach przygotowań do XVII konkursu “KRAKUSEK”. Tegoroczny temat to ,,Na straży podwawelskiego grodu”. Uczniowie podzieleni zostali na grupy i na kartach pracy rozwiązywały zadania Pani przewodnik opowiadała różne anegdoty, ciekawostki i legendy związane z odwiedzanymi miejscami. Aby trochę odpocząć i zregenerować siły znalazł się czas na herbatkę i słodki poczęstunek w kawiarni z widokiem na Rynek. To była bardzo ciekawa wycieczka. (K.Woźniczka-Baran).

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.