Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Wycieczka klas I do Centrum Edukacji Ekologicznej SYMBIOZA

Wycieczka klas I do Centrum Edukacji Ekologicznej SYMBIOZA 
Podczas wycieczki w sali nocnej uczniowie przekonali się, że las jest niepowtarzalnym, funkcjonującym całą dobę ekosystemem oraz że las nigdy nie śpi. 🌳🌲🌕 Gdy jedni jego mieszkańcy udają się na spoczynek, dla innych właśnie po zmroku zaczyna się czas wzmożonej aktywności, a owady są nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Często nie dostrzegamy tego, że nawet w centrum miasta, tuż pod naszymi stopami, niezliczone ilości tych maleńkich stworzeń kształtują naszą planetę. 🐜🐜 Podczas warsztatów nasi uczniowie wykonali z gazet modele mrówek oraz dowiedzieli się jak wygląda ich dom oraz z ilu pokoi się składa. 

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.