Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Wycieczka klas IV-VIII do teatru

Wycieczka klas IV-VIII na spektakl „Kopciuszek”
Rzadko się zdarza, żeby na deskach Starego Teatru można było zobaczyć sztukę, której adresatem będą nie tylko dorośli widzowie. „Kopciuszek” to niezwykła adaptacja popularnej baśni w zupełnie nowej odsłonie. To historia o godzeniu się ze stratą najbliższej osoby i zyskiwaniu poczucia własnej wartości.
„Kopciuszek” to spektakl, który operuje różnymi konwencjami, od groteski po realizm, od łez wzruszenia po łzy śmiechu. Ten ładunek emocji w połączeniu z niezwykłą scenografią i rewelacyjną grą aktorów powoduje, że jest to niezapomniane widowisko, które wywarło ogromne wrażenie na nas wszystkich.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.