Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Występ chóru i zespołu instrumentalnego podczas Festiwalu Organizacji Społecznych – Piknik Lisiecki

Chór szkolny wraz z zespołem instrumentalnym wystąpili podczas Pikniku Lisieckiego – Festiwalu Organizacji Społecznych! Wykonaliśmy dwa utwory – “The lion sleeps tonight” zespołu The Tokens oraz kompozycje “Pokojowe dziecko” pana Wojciecha Biernackiego, naszego szkolnego psychologa. Młodym muzykom dopisywały humory, a gromkie brawa, którymi nas obdarzono, dodały skrzydeł do dalszej pracy. 

(Barbara Hebda)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.