Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Zabawa choinkowa kl. I-III

24 stycznia  w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III. 

Przy dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez Pana Zdzisława Pasiaka, wszyscy bawili się doskonale. Podczas imprezy odbyły się konkursy z nagrodami przygotowanymi przez samorząd uczniowski, w których młodsi koledzy chętnie brali udział. Aby dzieci mogły się posilić rodzice przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili, tańcom nie było końca, a czas dobrej zabawy szybko upłynął. (K. Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.