Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Zabawy w teatr

27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień teatru. Dzieci z grupy Skrzaty cały tydzień poprzedzający ten dzień poszerzały swoją wiedzę na temat teatru. Poznawaliśmy różne rodzaje teatrów oraz pracę aktora. Nie zabrakło także zabaw w teatr, w którym aktorami były przedszkolaki. Wspólnie stworzyliśmy nasz teatrzyk, w którym zabawy sprawiły dzieciom dużo radości. 

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.