Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

ZAJĘCIA Z PROJEKTU PROZDROWOTNEGO #witaminki W TYGRYSKACH

8 marca odbyły się kolejne zajęcia z projektu edukacyjnego pt. ,,Witaminki”. Bohaterem zajęć była papryka Pola i burak Bruno. Podczas zajęć odbyła się prezentacja różnych odmian papryki, opisywaliśmy ich kształt, wielkość, kolor następnie odbyła się degustacja, dzieciom najbardziej smakowała papryka żółta i papryka słodka. Przedszkolaki dowiedziały się jakie właściwości zdrowotne ma burak i jak ważne są one dla naszego organizmu. ( Monika D.)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.