WODA TO SKARB
Konkurs plastyczny
Regulamin Konkursu:
1. Celem konkursu jest uświadomienie dzieciom jak ważna w naszym życiu jest woda, jej oszczędzanie, a także rozwijanie kreatywności.
2. Konkurs organizowany jest w Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej
w Czułowie. W konkursie mogą wziąć udział dzieci z grupy ANTONKI, SKRZATY, MISIE, TYGRYSKI.
3. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę.
4. Przy wykonaniu pracy dopuszcza się niewielką pomoc rodziców (praca nie powinna zostać wykonana wyłącznie przez rodzica, niech dzieciaczki mają w nią swój wkład).
5. Technika wykonania pracy jest dowolna, format pracy A3 – A2.
6. Jaką pracę należy wykonać? PLAKAT z okazji DNIA WODY, który obchodzony jest 22 marca. Plakat ma ukazywać jak ważna w naszym życiu jest woda i jej oszczędzanie.
7. Co będzie brane pod uwagę w ocenie?
-pomysłowe hasło na plakacie
-kreatywność
-wkład dzieci
-zgodność z tematem
8. Pracę należy sfotografować i przesłać zdjęcie na jeden z adresów meilowych: dominika.m@interia.pl, p.tworzyk@wp.pl, monia.p.332@interia.pl do 27.03.2020 (piątek). Ogłoszenie wyników nastąpi 04.04. 2020 r. Zdjęcia prac będą udostępnione na stronie Szkoły Podstawowej w Czułowie.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu.