Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia w oddziałach przedszkolnych odbył się Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki z grupy Tygryski przygotowały z tej okazji przedstawienie pt. “Słodkie Królestwo Babci i Dziadka”. Dzieci śpiewały, tańczyły oraz recytowały wiersze dla swoich kochanych Babć i Dziadków. Po części artystycznej dzieci wręczyły dziadkom prezenty a następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.