Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Dinozaura

26 lutego Tygryski przeniosły się do świata dinozaurów a to wszystko przez to, że tego dnia obchodzony jest Dzień Dinozaura. Cały dzień rozmawialiśmy o prehistorycznych stworach, które niegdyś zamieszkiwały naszą planetę. Dzieci rozwiązywały zagadki, oglądały ilustracje przedstawiające dinozaury oraz brały udział w zabawach matematycznych. Obejrzały też film edukacyjny ukazujący życie dinozaurów oraz ich wyginięcie. Na zakończenie zajęć wykonały pracę plastyczną “Bajkowy Dinozaur”.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.