Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Książki

23 kwietnia Skrzaty przyłączyły się do obchodów Światowego Dnia Książki. W związku z tym poznawały etapy powstawania książki. Dowiedziały się także jakie zawody są potrzebne by powstała książka. Tego dnia rozmawialiśmy dużo o książkach, każdy miał okazję opowiedzieć o swojej ulubionej książce.  Na zakończenie przedszkolaki wykonały kolorowe zakładki do książek.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.