Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Zdrowego Śniadania

24 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego Tygryski obchodziły DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA. Przedszkolaki przygotowały samodzielnie zdrowe i pyszne śniadania. Powstały między innymi kanapki, które były nie tylko smaczne i zdrowe, ale też świetnie wyglądały – były bardzo pomysłowe. Oprócz tego pojawiła się także owsianka i sałatka owocowa. 

 

 

Jak widać było pyszne. 😉

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.