INNOWACJA PEDAGOGICZNA ,,Moje palce lubią harce”

W najmłodszej grupie ,,Antonki” realizowana jest innowacja pedagogiczna ,,Moje palce lubią harce” autorstwa pani Moniki Dymek. Prowadzone zajęcia mają na celu usprawnianie małej motoryki, rozwijanie sprawności całego ramienia oraz umiejętności planowania ruchu. Przedszkolaki mają okazję uczestniczyć w zabawach z wykorzystaniem elementów terapii ręki i integracji sensorycznej. Podczas zajęć dzieci będą doskonalić: umiejętności napinania mięśni i rozluźniania napięcia mięśniowego, eksperymentować z różnymi masami plastycznymi, uczyć się manipulować różnymi przedmiotami   w celu wykonania zadania. Poniżej przedstawione są zdjęcia z zajęć. (Monika Dymek)