Kolejne sukcesy naszych uczniów

Kolejne sukcesy naszych uczniów – Mateusza Bąk z kl. 5 i Marka Bąk z kl. 3 w konkursach matematycznych.
Mateusz Bąk brał w tym roku udział w konkursie matematycznym o nazwie Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych.
Konkurs miał 3 etapy. Pierwsze dwa etapy odbywały się online, trzeci etap – finał odbywał się w Wrocławiu, były to dwa dni, w czasie których uczniowie już na sali rozwiązywali zadania.

Mateusz w finale zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej (CM – uczniowie klas czwartych i piątych szkoły podstawowej) i zakwalifikował się do reprezentacji na Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych, odbywające się na kampusie École Polytechnique (Palaiseau) w Francji w dniach 25-26.08.2024
Natomiast  Marek Bąk uczeń klasy 3 w swojej kategorii zajął w tym roku 12 miejsce.