Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

NAUCZANIE ZDALNE – BIOLOGIA I CHEMIA

Uczniowie klasy ósmej na chemii oraz uczniowie klasy siódmej i piątej na biologii mieli okazję wykazać się nie tylko zdobytą wiedzą ale także zdolnościami artystycznymi, tworząc w ramach utrwalenia wiadomości piękne albumy – leporello oraz plakaty z listami gończymi za groźnymi wirusami lub bakteriami. Dziękuję za Wasze zaangażowanie. (A.Kalandyk)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.