WIGILIA I JASEŁKA

22 grudnia  tradycyjnie w naszym oddziale odbyło się spotkanie wigilijne. Rano Antonki miały okazję obejrzeć jasełka przygotowane przez ich starszych kolegów. Po jasełkach nasze Antonki zaśpiewały kolędę ,,Mali kolędnicy idą do stajenki ’’. Dzieci wystąpiły w  specjalnie przygotowanych  przez rodziców strojach na tle scenografii nawiązującej do Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy cieszyliśmy się z nastroju w jaki wprowadzili nas nasi mali wykonawcy.

Następnie przedszkolaki wróciły do swojej sali, gdzie podzieliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia i  zasiedliśmy do obiadu wigilijnego.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów do występu i pysznego poczęstunku dla dzieci. (Monika Dymek, Marzena Michno)