Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Zabawa karnawałowa kl. 1-3

Dnia 5 lutego w Naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla klas 1-3. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Każda klasa wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniły się w prawdziwe sale balowe. Udekorowane kolorowymi balonami, serpentynami. Podczas tej imprezy dzieci wcieliły się w ulubione postacie z bajek i filmów. W bieżącym roku szkolnym ze względu na obostrzenia związane z pandemią  nie było wspólnego  balu. Dzieci z klas 1-3 bawiły się  oddzielnie w swoich salach. Wychowawcy wraz z pomocą Samorządu Uczniowskiego przygotowali różne tańce, zabawy, konkursy. Zwycięzcy nagradzani byli słodyczami i drobnymi upominkami. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Wszystkim dopisywał świetny humor. Zabawa ta sprawiła dzieciom wiele radości. (K.Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.