Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Babci i Dziadka

Dla wielu z nas Babcia i Dziadek to najbliższe i najważniejsze osoby w życiu. 20 stycznia mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole wyjątkowe osoby nasze Kochane Babcie i naszych Kochanych Dziadków. Uczniowie klas I-III przygotowali na tę uroczystość wspaniałe występy. Klasa pierwsza wystąpiła w kabarecie „O młodej Babci i młodym Dziadku” oraz zaprezentowała taniec „Rock & Roll”. Klasa druga w pięknych strojach krakowskich zatańczyła „Krakowiaka”. A klasa trzecia pokazała inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Pali się”. Na zakończenie nie zabrakło pięknych piosenek i tradycyjnego „Sto lat”. Po występach wnuki obdarowały dziadków wspaniałymi i własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz zaprowadziły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie😊 

„Szczęśliwe dzieciństwo, radość, które zapewniacie swoim wnukom pod nieobecność rodziców jest czymś najcenniejszym. Obok rodziców to Wy zajmujecie najwięcej miejsca w tych małych sercach. Dajecie im to, co najcenniejsze: SIEBIE i WASZĄ BEZGRANICZNĄ MIŁOŚĆ. Dlatego niech każdy, nawet najzwyklejszy dzień będzie powodem do tego, by Wam dziękować”. 

Dziękujemy😊

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.