Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

DZIEŃ DRZEWA

Z okazji obchodów tego święta, przypadającego w Polsce na 10 października, w piątek (09.10.2020) na terenie naszej szkoły  zasadziliśmy drzewko ozdobnej wiśni. W uroczystości oprócz Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i uczniów wzięła udział pani Anna Szewczyk – przedstawicielka Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego – Ekodoradca Gminy Liszki.
(A.Kalandyk)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.