Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ

19 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Poczty Polskiej. Dzieci zapoznały się z pracą listonosza, z atrybutami, które są potrzebne listonoszowi oraz z przedmiotami, które można spotkać na poczcie. Przedszkolaki uczestniczyli w zabawie ruchowej ,,Doręczania paczek”, przeliczali w zakresie 3, poznali figury geometryczne: koło i kwadrat oraz segregowali listy według koloru. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.