Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Mały Miś i Prawa Dziecka

19 listopada 2019 r. w ramach projektu ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury” Antonki uczestniczyły w zajęciach na temat praw dziecka. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czym są prawa dziecka, poznały swoje prawa i obowiązki, przypomniały sobie zasady, które należy przestrzegać w grupie przedszkolnej. A podczas zabaw ruchowych dzieci miały okazję zapoznać się z pięcioma krainami:  Kraina Prawa do Radości, Kraina Prawa do Szacunku, Kraina Prawa do Upadków i Niepowodzeń, Kraina Prawa do NiewiedzyKraina Tajemnic – które pomogły im zrozumieć swoje prawa (Monika Dymek).

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.