PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

4 grudnia w naszym oddziale odbyła się wyjątkowa uroczystość dla Antonek, nasze przedszkolaki już nie mogły się doczekać, kiedy zostaną Pasowani na Przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania pani dyrektor następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności podczas krótkiego występu artystycznego.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: grzecznie bawić się i fikać, nie grymasić i nie szlochać, zgodnie bawić się w przedszkolu. Po złożeniu przyrzeczenia, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał imienny medal.

Po pasowaniu dzieci mogły zajadać się pysznymi przekąskami, które zostały kupione przez rodziców naszych przedszkolaków. (Monika Dymek)