Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Święto Niepodległości

15 listopada nasze przedszkolaki świętowały Dzień Niepodległości. Z tej okazji tygryski przygotowały występ artystyczny w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły taniec z sercami do utworu Fryderyka Chopina ,,C-moll.” Oprócz tego dzieciaki z każdej grupy wzięły udział w Przedszkolnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i zaprezentowały wybrane przez siebie utwory. 

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.