Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Uroczysty apel z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej – 11 X 2019

Dnia 11 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Młodzi artyści z klasy III a i III b przygotowali humorystyczne przedstawienie, zaprezentowali wiersze i piosenki. Podziękowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za pracę włożoną w codzienną edukację i wychowanie. Następnie pani dyrektor Joanna Komorowska złożyła wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi najserdeczniejsze życzenia, pogratulowała pedagogom, którzy otrzymali Nagrody Dyrektora. Na zakończenie uczniowie wręczyli upominki nauczycielom z najlepszymi życzeniami. (K.Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.