Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

WIELKI SUKCES UCZENNIC Z KLASY VI W MAŁOPOLSKIM KONKURSIE KALIGRAFICZNYM

Aż dwie nasze uczennicy dotarły do ścisłego finału XX edycji Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego „O złote pióro”. Już samo dostanie się było wielkim sukcesem, ponieważ komisja wyłoniła zaledwie sześciu finalistów z całego województwa. Dziewczęta jednak na tym nie poprzestały. Kaja Nowak zdobyła II miejsce, a Emilia Brzyszczyk III miejsce w województwie i otrzymały zaszczytne tytuły laureatek tego konkursu.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się razem z nimi!!!

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.