Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Wycieczka do Niedzicy

Po okresie zdalnej nauki docenia się każdą chwilę spędzoną w towarzystwie koleżanek i kolegów. Takich chwil nie brakowało na piątkowej wycieczce klas VI i VII do Niedzicy. Podziwialiśmy tam Zamek Dunajec, Wozownię i piękne jezioro Czorsztyn. Okazało się jednak, że to nie wspaniałe zabytki ani piękne widoki cieszyły najbardziej, ale właśnie chwile spędzone przy obiedzie, rozmowy, po prostu wspólnie spędzony czas.

M. Skrabalak

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.