Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Wycieczka do Ojcowa kl. 1-3

11 czerwca  klasy I-III  uczestniczyły w integracyjnej wycieczce do Ojcowskiego Parku Narodowego. Przez cały czas towarzyszyli nam przewodnicy. Zwiedziliśmy najsłynniejszą jaskinię w OPN –Grotę Łokietka. Następnie przeszliśmy szlakiem przez Wąskie Skałki do Bramy Krakowskiej.  Orzeźwiliśmy się w wodzie ze Źródełka Miłości. Podziwialiśmy wiosenny krajobraz oraz przyrodę, spacerowaliśmy Doliną Prądnika. Zwiedzaliśmy również dziedziniec zamku w Pieskowej Skale. Obowiązkowym punktem wycieczki była również Maczuga Herkulesa. (K. Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.